MADELEINE / Palags ar gumiju / Kokvilna un lina

  • -40%

Sastāvs: 55% kokvilna un 45% lins

Sīkāka informācija

79,00  47,40 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

MADELEINE / Palags ar gumiju / Kokvilna un lina

Madlēnas palags ar gumiju ir izgatavota no 55% mazgātas kokvilnas un 45% lina. Auduma blīvums 144 šuves/cm². Palags ir dekorēta ar maziem ziediem uz zila svītraina fona. Augstums palagam ir  30cm, lai nosegtu matraci.  Audums ir mīksts un izturīgs, nodrošinot ķermenim komforta sajūtu atpūtas laikā.

Ieteicams mazgāt veļas mašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot, izvēlieties mazgāšanas līdzekļus atkarībā no produkta krāsas, “baltiem” vai “krāsainiem audumiem”, izvairieties no balinātāju lietošanas, traipu savākšanai nelietojiet salvetes!

Carreblanc gultas veļu sertificē “Oeko – Tex Standard 100”, kas nodrošina, ka produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā. Ražošanā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tas neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

Tehniskā informācija

Izmērs
160x200 cm, 180x200 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.