LATINA / Segas pārvalks / Percale

  131,00 

   Sastāvs: Ēģiptiešu ķemmēta kokvilna/percale, auduma blīvums 80 valdziņi/сm².

  + -

  Kolekcija LATINA – brīnišķīga, krāsaina, izrotota ar puķu arnamentu. Šī glezna slavenās Meksikāņu mākslineces Frīdas Kalo, kas raksturo Latiņ Amerikas temperamentu. Brīnišķīga krasaina Flora ar lielu daudzumu uzīmētu ar roku sīku detaļu, dod jautru vasaras garastāvokli. Segas pārvalks izrotots no abām pusēm, tāpēc viņu var izmantot no abām pusēm. Viena puse – krāsainais ornaments, blīvums 80 valdziņi/сm², otra – mierīgie tumši toņi dekorēti, ar strīpām, blīvums 57 valdziņi/сm². Sakarā ar to kā ražotnē lieto ļoti kvalitatīvu 100% Ēģiptiešu ķemmēta kokvilna/percale, guļamistabas veļa ļoti izsturīga pie mazgāšanas un viegla apkopē.

  Rekomendejams mazgāt veļas mazgājama mašīnā pie 40°C, izmantojot maigu mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvē veļas žāvētāja temperatūrā, kas nepārsniedz 60°C un gludina ar 150°C temperatūrā.

  Carreblanc guļam veļai ir sertifikāts ,,Oeko-Tex Standart 100”, kas garantē, kā šīprodukcija pārbaudas uz katra ražošanas etapa. Ražošana nelieto indīgas vielas priekš veselības un apkārtejas vides, tāpēc nav kaitīga priekš ādas vecākiem un bērniem.

  Izmērs
  140x200 cm, 200×200 cm, 220×240 cm