JOCAMINI / Segas pārvalks

  • -30%

Sastāvs: 100% Ēģiptiešu ķemmētas kokvilnas.

Sīkāka informācija

95,00  66,50 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

JOCAMINI / Segas pārvalks

JOCAMINI kolekcija aicina bērnus spēlēties un atklāt daudz dažādu tēlu un visumu! Šis milzīgais rotaļu laukums piedāvā pārsteidzošus pārsteigumus dienu un nakti. Šis ir neparasts rotaļu laukums ar maziem zirgiem, labirintu un citām maģiskām lietām. Segas pārvalkam ir abpusējs dekors. Īpaša iezīme ir fosforescējoša krāsa, kas spīd tumsā. Segas pārvalks ir izgatavots no 100% Ēģiptiešu ķemmētas kokvilnas. Audums ir viegls, mīksts un smalks, elpojošs, lieliski uzsūc mitrumu, nezaudē krāsu pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm.

Mēs iesakām mazgāt veļas mašīnā ar vidēja cikla programmu līdz 40°C, izmantojot maigu mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvē kaltē temperatūrā, kas nepārsniedz 60°C, un gludina ar dzelzi 150°C temperatūrā.

Carreblanc gultas veļa ir sertificēta “Oeko – Tex Standart 100”, kas garantē, ka produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā. Ražošanā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tas neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

Tehniskā informācija

Izmērs
140x200 cm, 200×200 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.