IRBIS / Spilvendrāna / Percale

  • -19%

25,60 32,00 

Sastāvs: 100% Eģiptiešu kokvilnas/percale, auduma blīvums 80 valdziņi /cm².

Notīrīt
+ -

IRBIS kolekcija spilvendrāna ir izgatavota 100% Ēģiptiešu ķemmētas kokvilnas/perkalas, auduma blīvums 80 valdziņi/cm². Šī kolekcija mūs ieved ziemas burvībā. Vidusāzijas kalni vienā pusē ir sniegoti, bet otrā- pasakains sniega leopards. Šī mūžīgā, smalkā kolekcija ir piemērota gan pusaudžiem, gan pieaugušajiem. Pateicoties īpaši augstas kvalitātes kokvilnai, ko izmanto ražošanā, gultas veļa ir ļoti izturīga pret mazgāšanu un viegli tīrāma.

Rekomendejams mazgāt veļas mazgājama mašīnā pie 40°C , vai mazgāt ar ūdens temperatūru, kura uzrādīta uz produkta etiķetes. Priekš mazgāšanas vajag izvēlēties mazgāšanas līdzekļus atkarībā no krāsas ,,baltie” vai ,,krāsaini audumi”, mēģiniet nelietot balīnātājus, nelietojet salvetes priekš plankumu vākšanas.

Carreblanc guļam veļai ir sertifikāts ,,Oeko-Tex Standart 100”, kas garantē, kā šīprodukcija pārbaudas uz katra ražošanas etapa.Ražošana nelieto indīgas vielas priekš veselības un apkārtejas vides, tāpēc nav kaitīga priekš ādas vecākiem un bērniem.

Izmērs
50x70 cm