HEXAGONE / Frotē dvielis

  • Izpārdots

Sastāvs: 100% Egiptiešu ķemmēta kokvilna

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

HEXAGONE / Frotē dvielis

Dvieļi ir izgatavoti no 100% ēģiptiešu ķemmētas kokvilnas, auduma blīvums 600 g/m². HEXAGONE kolekcija ir dekorēta ar modernu mozaīkas rakstu. Malas ir dekorētas ar sešstūriem zilā, brūnā un pelēkā krāsā. Dvieļi ir ļoti smalki un mīksti, lieliski uzsūc mitrumu, tāpēc tos ir patīkami lietot.

Tā varētu būt lieliska dāvanu ideja pusaudžiem un pieaugušajiem.

Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlies mazgāšanas līdzekļus atkarībā no dvieļa krāsas, “baltos” vai “krāsainos audumos”, izvairieties no balinātāju lietošanas, neizmantojiet salvetes traipu savākšanai!

Carreblanc dvieļi ir sertificēti ,,Oeko – Tex Standard 100″, kas garantē, ka produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā. Ražošanā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tas neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

 

Tehniskā informācija

Izmērs
50x90 cm, 70x120 cm, 90x150 cm
Tips
Dušas, Sejai, Vannas istaba

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.