HESPERIS / Segas pārvalks / Percale

  • Izpārdots

 Sastāvs: Ēģiptiešu ķemmēta kokvilna/percale, auduma blīvums 80 valdziņi/сm².

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Eleganta un smalka HESPERIS kolekcija rada īpašu atmosfēru guļamistabā. Segas pārvalku abās pusēs rotā skaists dekors. Segas pārvalka vienā pusē ir pusnakts ziedu pušķis uz zila fona, otrā – zelta krāsas bambusa zari. Pateicoties tikai augstas kvalitātes kokvilnas izmantošanai ražošanā, audums ir mīksts un tāpēc ļoti patīkams ķermenim. HESPERIS kolekcija ir izgatavota no 100% ēģiptiešu ķemmētas kokvilnas / percale, un tās blīvums ir 80 šuves / cm². Segas pārvalks ir abpusējs. Sakarā ar to, ka ražošanā tiek izmantota ārkārtīgi augstas kvalitātes kokvilna, gultas veļa ir ļoti izturīga pret mazgāšanu, elpojoša, labi uzsūc mitrumu, tāpēc atpūtas laikā ķermenis nesvīst.

Ieteicams mazgāt veļas mašīnā ar vidēja cikla programmu līdz 40°C, izmantojot maigu mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvē kaltē temperatūrā, kas nepārsniedz 60°C, un gludina ar dzelzi 150°C temperatūrā.

Carreblanc gultas veļa ir sertificēta “Oeko – Tex Standart 100”, kas garantē, ka produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā. Ražošanā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tas neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

Izmērs
140x200 cm, 200×200 cm, 220×240 cm
Materiāls
Percale

Jums arī tas būs interesanti…