GRIZZLI / Spilvendrāna / Percale

  • Izpārdots
  • --25%

Sastāvs: 100% Ēģiptiešu ķemmēta kokvilna/percale.

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

GRIZZLI / Spilvendrāna / Percale

GRIZZLI kolekcija izdaiļos jūsu māju, ideāla izvēle ziemas cienītājiem. Spilvendrānas rotātas ar dubultu dekoru. Uz 65×65 izmēra spilvendrānas uzzīmēts grafiti lācis, bet uz 50×70 izmēra spilvendrānas — ar akvareli uzzīmēta sniegoto egļu ziemas ainava. Pateicoties ārkārtīgi augstai izmantotās kokvilnas kvalitātei, audums ir mīksts un tāpēc ļoti patīkams ķermenim. Spilvendrāna izgatavota no 100% Ēģiptiešu ķemmētas kokvilnas/perkaļa, auduma blīvums 80 stīgas/cm ².

Ieteicama mašīn mazgāšana līdz 40°C temperatūrā vidējā režīmā, izmantojot mīkstu mazgāšanas līdzekli, bez balinātāja. Žāvē temperatūrā, kas nav augstāka par 60°C, un gludina 150°C temperatūrā. gultas veļai ir augsta izturība pret mazgāšanu, gaisa caurlaidība un mitruma absorbcija.

Carreblanc gultas veļai ir ,,Oeko — Tex Standart 100″ sertifikāts, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

Tehniskā informācija

Izmērs
50x70 cm, 65x65 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.