GRIZZLI / Frotē dvielis

  • Izpārdots

Sastāvs: 100% Eģiptiešu ķemmētas kokvilnas, auduma blīvums 600g/m2.

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

GRIZZLI / Frotē dvielis

GRIZZLI kolekcijas dvieļi ir ideāls jūsu vannas istabas rotājums ziemā un piešķirs jūsu interjeram modernu stilu. Dvieļi pelēkā krāsā, kvadrātveida dizainā, būs lieliska dāvana vīriešiem. Dvieļi izgatavoti no 100% Ēģiptiešu ķemmētas kokvilnas, auduma blīvums 600g/m2. Ļoti mīksts un maigs, labi uzsūc mitrumu un tāpēc patīkams lietošan.

Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlies mazgāšanas līdzekļus atkarībā no dvieļa krāsas, “baltos” vai “krāsainos audumos”, izvairieties no balinātāju lietošanas, neizmantojiet salvetes traipu savākšanai!

Carreblanc dvieļi ir sertificēti ,,Oeko – Tex Standard 100″, kas garantē, ka produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā. Ražošanā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tas neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

 

Tehniskā informācija

Izmērs
50x90 cm, 70x120 cm, 90x150 cm
Tips
Dušas, Sejai, Vannas istaba

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.