EVASION / Spilvendrāna / Percale

  • Izpārdots

Sastāvs: 100% Eģiptiešu ķemmēta kokvilna, auduma blīvums – 80 valdziņi/сm².

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

EVASION / Spilvendrāna / Percale

Kolekcijas EVASION spilvendrāna ir izgatavota no 100% Eģiptiešu ķemmētas kokvilnas, auduma blīvums ir 80 valdziņi/сm². Spilvendrāna ir dekorēta ar ainavu rakstiem. Audums pēc kvalitātes, blīvuma un maiguma ir ļoti līdzīgs satīnam, bet nav tik slidens un spīdīgs. Audums ir matēts un daudz blīvāks. Percale – elpojošs, tāpēc ķermenis svīst mazāk, ir izturīgs pret biežu mazgāšanu.

Rekomendejams mazgāt veļas mazgājama mašīnā pie 40°C, izmantojot maigu mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvē veļas žāvētāja temperatūrā, kas nepārsniedz 60°C un gludina ar 150°C temperatūrā.

Carreblanc guļam veļai ir sertifikāts ,,Oeko-Tex Standart 100”, kas garantē, kā šīprodukcija pārbaudas uz katra ražošanas etapa. Ražošana nelieto indīgas vielas priekš veselības un apkārtejas vides, tāpēc nav kaitīga priekš ādas vecākiem un bērniem.

Tehniskā informācija

Izmērs
50x70 cm, 65x65 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.