DINOTOPI / Dvielis ar kapuci / Organiskā kokvilna

  • Bio
  • -30%

Sastāvs: 100%  organiskā kokvilna

Sīkāka informācija

Original price was: 49,00 €.Current price is: 34,30 €.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

DINOTOPI / Dvielis ar kapuci / Organiskā kokvilna

Bērnu frotē dvielis ar kapuci no DINOTOPI 100% dabīgās kokvilnas kolekcijas. Organiskā kokvilna ir īpašas īpašības: maigums, maigums un lieliska mitruma absorbcija! Dvielis no gaiši zaļas krāsas DINOTOPI kolekcijas, kas dekorēts ar izšūtu rotaļīgu dinozauru, aicinot bērnus iepazīties ar aizvēsturisko pasauli. Lai izvairītos no alerģijām, ražošanā izmanto tikai augu krāsvielas, dvieļa blīvums ir 480 g/m².

Ieteicams mazgāt veļas mašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta produkta etiķetē. Veicot mazgāšanu, izvēlieties mazgāšanas līdzekļus atbilstoši dvieļu krāsai “krāsainiem tekstilizstrādājumiem”, izvairieties no balinātāja izmantošanas, nelietojiet traipus traipu noņemšanai!

Carreblanc dvieļi ir sertificēti ar “Oeko – Tex Standard 100” sertifikātu, kas nodrošina produktu pārbaudi katrā ražošanas posmā. Ražošanā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tas neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

Tehniskā informācija

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.