DEVINE / Frotē dvielis / Organiskā kokvilna / Zaļgans

  • Bio

Sastāvs: 100%  organiskā kokvilna

Sīkāka informācija

No:29,00 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

DEVINE / Frotē dvielis / Organiskā kokvilna / Zaļgans

Bērnu frotē dvielis no DEVINE kolekcijas izgatavots no 100% Eģiptiešu organiskās kokvilnas. Organiskajai kokvilnai ir īpašas īpašības: mīkstums, maigums un lieliski uzsūc mitrumu! Maigi piparmētru krāsas dvielis, rotāts ar aplikāciju ar jautru kaķēnu, kas aicina bērnus doties piedzīvojumu pasaulē. Ražošanā izmanto tikai augu krāsvielas alerģijas novēršanai, dvieļa blīvums 550 g/m².
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlieties mazgāšanas līdzekļus atkarībā no dvieļa krāsas krāsainie audumi, izvairieties no balinātāju lietošanas, neizmantojiet traipu vākšanas salvetes!
 
Carreblanc dvieļiem ir sertifikāts ,,Oeko Tex Standart 100, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

Tehniskā informācija

Izmērs
50x90 cm, 70x120 cm
Mērķis
Bērniem
Krāsa
Zaļgans

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.