DEVINE / Frotē dvielis / Organiskā kokvilna / Rozā

  • Bio

Sastāvs: 100%  organiskā kokvilna

Sīkāka informācija

29,00 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

DEVINE / Frotē dvielis / Organiskā kokvilna / Rozā

Bērnu frotē dvielis no DEVINE kolekcijas izgatavots no 100% Eģiptiešu organiskās kokvilnas. Organiskajai kokvilnai ir īpašas īpašības: mīkstums, maigums un lieliski uzsūc mitrumu! Dvielis ir maigi rozā krāsā, rotāts ar jautra truša aplikāciju, kas aicina bērnus doties piedzīvojumu pasaulē. Ražošanā izmanto tikai augu krāsvielas alerģijas novēršanai, dvieļa blīvums 550 g/m².
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlies mazgāšanas līdzekļus atbilstoši “krāsaino audumu” dvieļa krāsai, izvairies no balinātāja lietošanas, nelieto lupatas traipu savākšanai!

Carreblanc dvieļi ir sertificēti “Oeko – Tex Standart 100”, kas garantē, ka produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā. Ražošanā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc netiek apdraudēta pieaugušo un bērnu āda.

Tehniskā informācija

Izmērs
50x90 cm, 70x120 cm
Mērķis
Bērniem
Krāsa
Rozā

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.