DEVINE / Dvielis ar kapuci / Zaļš

  • Bio

Sastāvs: 100% organiska  kokvilna

Sīkāka informācija

49,00 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

DEVINE / Dvielis ar kapuci / Zaļš

DEVINE kolekcijas bērnu frotē dvielis ar kapuci ir izgatavots no 100% organiskās kokvilnas. Šī kolekcija ir izšūta ar dzīvespriecīgiem dzīvnieku motīviem, malas rotā krāsaina auduma sloksne, dvielim ir cilpiņa pakāršanai. Organiskajai kokvilnai piemīt īpašas īpašības: maigums, maigums un lieliski uzsūc mitrumu! Ražošanā tiek izmantotas tikai augu izcelsmes krāsvielas, lai novērstu alerģiju, dvieļa blīvums ir 480g/m².
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlieties mazgāšanas līdzekļus atkarībā no dvieļa krāsas, baltus vai krāsainus audumus, izvairieties no balinātāju lietošanas, neizmantojiet traipu vākšanas salvetes!
 
Carreblanc dvieļiem ir sertifikāts ,, Oeko Tex Standart 100, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.
 

Tehniskā informācija

Izmērs
80x80 cm
Mērķis
Bērniem

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.