DANDINE / Frotē dvielis / Organiskā kokvilna

  • Bio

Sastāvs: 100% organiskā kokvilna

Sīkāka informācija

No:29,00 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

DANDINE / Frotē dvielis / Organiskā kokvilna

DANDINE bērnu frotē dvielis ir izgatavots no 100% dabīgas kokvilnas. Organiskajai kokvilnai ir īpašības: maigums un lieliska mitruma uzsūkšana! Dvielis ir gaiši dzeltens, dekorēts ar balonu nēsātu sliņķi, mala apšūta ar lentīti ar ziedu rakstu. Ražošanā tiek izmantotas tikai augu krāsvielas, lai neizraisītu alerģiju, dvieļa blīvums ir 550 g/m².

Ieteicams mazgāt veļas mašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot, izvēlieties mazgāšanas līdzekļus atkarībā no dvieļa krāsas “krāsaini audumi”, izvairieties no balinātāju lietošanas, traipu savākšanai nelietojiet salvetes!

Carreblanc dvieļus sertificē “Oeko – Tex Standard 100”, kas garantē, ka produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā. Ražošanā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tas neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

Tehniskā informācija

Izmērs
50x90 cm, 70x120 cm
Mērķis
Bērniem

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.