CELESTES / Segas pārvalks / Percale

  • Izpārdots

 Sastāvs: 100% Ēģiptiešu ķemmēta kokvilna/percale.

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

CELESTES / Segas pārvalks / Percale

Kolekcija CELESTES apburs ar mīlas stāstu, kurā apvienota dzeja, mūzika un glezniecība. Segas pārvalkā vienā pusē uz pusnakts zila fona ir ar roku rakstīts mīlas dzejolis, otrā – arfu spēlējošas sievietes un mīļotā vīrieša aprises. Šis grozāmais segas pārvalks ir izgatavots no 100% ēģiptiešu ķemmētas kokvilnas/perkala, un audumu skaits ir 80 šuves/cm². Pateicoties īpaši augstajai izmantotās kokvilnas kvalitātei, audums ir mīksts un tāpēc ļoti patīkams ķermenim. 

Ieteicams mazgāt veļas mašīnā ar vidējo ciklu līdz 40°C, izmantojot mīksto mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvēt žāvētavā temperatūrā, kas nav augstāka par 60°C un gludināt gludekli 150°C temperatūrā.

Apakšveļai ir sertifikāts ,,Oeko – Tex Standart 100″, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc nav apdraudēta pieaugušo un bērnu āda.

Tehniskā informācija

Izmērs
200×200 cm, 220×240 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.