CALLIOPE / Spilvendrāna / Kokvilna

  • -30%

Sastāvs: 100% Eģiptiešu ķemmēta kokvilna.

Sīkāka informācija

33,00  23,10 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

CALLIOPE / Spilvendrāna / Kokvilna

Kolekcija CALLIOPE kā īsts jūras burbulis. Akvareļnāra un gliemežvāki sirds formā pārnes tevi uz ūdens pasauli. Varavīksnes krāsas ir pilnas ar burvību un saldumiem. Spilvendrānai ir divpusējs dekors no 100% Ēģiptes ķemmētā kokvilnas. Audums ir viegls, maigs un maigs, elpodams, labi iesūkts mitrumā, nezaudē krāsu pat pēc daudziem dzejoļiem.

Ieteicams mazgāt veļas mašīnā ar vidējo ciklu līdz 40°C, izmantojot mīksto mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvēt žāvētavā temperatūrā, kas nav augstāka par 60°C un gludināt gludekli 150°C temperatūrā.

Carreblanc gultas veļa ir sertificēta ”Oeko – Tex Standart 100” sertifikātu, kas garantē, ka produkciju pārbauda katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc nerada draudus pieaugušo un bērnu ādai.

Tehniskā informācija

Izmērs
50x70 cm, 65x65 cm
Mērķis
Bērniem

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.