CALATHEA / Frotē dvielis / Rozā

  • Izpārdots

Sastāvs: 60% Eģiptiešu ķemmētas kokvilnas, 40% bambusa.

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

CALATHEA / Frotē dvielis / Rozā

Frotē dvielis pieder līnijai CALATHEA Izgatavots no dabīgas kokvilnas – 60%, pievienojot bambusa diegu – 40%, ar blīvumu 600 g/m². Kāju paklāja blīvums ir 900 g/m2. Dvieļi, kas dekorēti ar izšūtiem ziedu rotājumiem. Dvieļi ir ļoti mīksti un maigi, labi absorbē mitrumu, tāpēc tos ir patīkami lietot.

Rekomendejams mazgāt veļas mazgājama mašīnā pie 40°C, vai mazgāt ar ūdens temperatūru, kura uzrādīta uz produkta etiķetes. Priekš mazgāšanas vajag izvēlēties mazgāšanas līdzekļus atkarībā no krāsas ,,baltie” vai ,,krāsaini audumi”, mēģiniet nelietot balīnātājus, nelietojet salvetes priekš plankumu vākšanas.

Dvieļieni Carreblanc ir sertifikāts ,,Oeko-Tex Standart 100”, kas garantē, kā šīprodukcija pārbaudas uz katra ražošanas etapa. Ražošana nelieto indīgas vielas priekš veselības un apkārtejas vides, tāpēc nav kaitīga priekš ādas vecākiem un bērniem.

Tehniskā informācija

Izmērs
50x90 cm.paklājs, 30x50 cm, 50x90 cm, 70x120 cm, 90x150 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.