BOREALES / Segas pārvalks / Organiska kokvilna

  • Bio

115,00 

Sastāvs: 100% organiska kokvilna.

Visa informācija par ...

BOREALES / Segas pārvalks / Organiska kokvilna

 
BOREALES kolekcijas segas pārvalks izgatavots no 100% organiskās kokvilnas, 57 d/cm2. Pārvalkam ir divpusigs dekors: vienā pusē ir aizputināto zaļo egļu motīvs, bet otrā Ziemassvētku balons ar ziemeļblāzmu, piesnigušo māju un meža dzīvniekiem. Pasakaina ainava, kas ļaus bērniem sapņot. Audums ir viegls, mīksts un maigs, gaiscaurlaidīgs, lieliski uzsūc mitrumu, nezaudē krāsu pat pēc daudzām mazgāšanām.
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlieties mazgāšanas līdzekļus atkarībā no veļas krāsas, baltus vai krāsainus audumus, izvairieties no balinātāju lietošanas, neizmantojiet traipu vākšanas salvetes! Žāvē veļas mašīnā 60°C maksimālajā temperatūrā un gludina ar gludekli 150°C temperatūrā.
 
Carreblanc gultas veļai ir ,, Oeko Tex Standart 100 sertifikāts, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.
 
 
 

Tehniskā informācija

Izmērs
140x200 cm, 200×200 cm