BEBE EXTREME / Sintētikais spilvens bērniem

  • Izpārdots
  • -25%

Sastāvs: 100% kokvilna, pildījums – 100% poliesters. 

Sīkāka informācija

39,00  29,25 

Izmērs: 40x60 cm

Nav noliktavā

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

BEBE EXTREME / Sintētikais spilvens bērniem

BEBE EXTREME spilvens ir izgatavots no augstas kvalitātes Francijā ražotiem materiāliem, kas garantē maigumu un apjomu. Spilvena pildījums  nodrošina perfektu līdzsvaru starp elastību un maigumu, kā arī siltumu un nepieciešamajām siltumizolācijas īpašībām, kas ir tuvu dabiskai elpojamības ziņā. Čehols  ir izgatavots no augstākās kvalitātes dabīgas kokvilnas. Ideāls spilvenu pildījuma sastāvs piedāvā pietiekamu atbalstu gulēšanai uz muguras. Dabisko pildvielu apstrādā ar PRONEEM® – šī procedūra pret ērcītēm ar 100% dabīgām vielām nodrošinās labu miegu cilvēkiem, kuriem ir nosliece uz alerģiskām slimībām. Spilvens ir antibakteriāls, antialerģisks, aizsargāts no mājas putekļiem un ērcītēm.

Mēs iesakām mazgāt veļas mašīnā izmantojot kaučuka bumbiņas, 60°C grādos un žāvēt veļas žāvētājā izmantojot saudzīgo režīmu.

Tehniskā informācija

Izmērs
40x60 cm
Pildviela
Sintētisks

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.

Jums arī tas būs interesanti…