ARTICA / Frotē dvielis / Pērļu māte

  • -40%

Sastāvs: 100% Eģiptiešu organiskā kokvilna, blīvums 600 g/m².

Sīkāka informācija

25,00  15,00 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

ARTICA / Frotē dvielis / Pērļu māte

Bērnu frotē dvielis no ARTICA kolekcijas izgatavots no 100% kokvilnas. Kokvilnai ir īpašas īpašības: mīkstums, maigums un lieliski uzsūc mitrumu! Dvieli rotā roņa un sniegpārsliņu aplikācija. ARTICA kolekcija iepazīstinās bērnus ar polārā loka iemītniekiem pingvīnu, balto lāci un roni. Ražošanā izmanto tikai augu krāsvielas alerģijas novēršanai, dvieļa blīvums 600 g/m².
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlieties mazgāšanas līdzekļus atkarībā no dvieļa krāsas krāsainie audumi, izvairieties no balinātāju lietošanas, neizmantojiet traipu vākšanas salvetes!
 
Carreblanc dvieļiem ir sertifikāts ,, Oeko Tex Standart 100 , kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

Tehniskā informācija

Izmērs
50x90 cm, 70x120 cm
Mērķis
Bērniem
Krāsa
Pērļu māte

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.