ARTICA / Dvielis ar kapuci / Pērļu māte

  • Izpārdots

Sastāvs: 100% Eģiptiešu ķemmēta kokvilna, blīvums 480 g/m².

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

ARTICA / Dvielis ar kapuci / Pērļu māte

Bērnu frotē dvielis ar kapuci no ARTICA kolekcijas izgatavots no 100% Ēģiptiešu ķemmēta kokvilna. Dvieli rotā roņa aplikācija. Malas noformētas ar auduma strēmelīti, dvielim ir cilpa piekarināšanai. Kokvilnai ir īpašas īpašības: mīkstums, maigums un lieliski uzsūc mitrumu! Ražošanā izmanto tikai augu krāsvielas alerģijas novēršanai, dvieļa blīvums 480 g/m².
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlieties mazgāšanas līdzekļus atkarībā no dvieļa krāsas krāsainie audumi, izvairieties no balinātāju lietošanas, neizmantojiet traipu vākšanas salvetes!
 
Carreblanc dvieļiem ir sertifikāts ,, Oeko Tex Standart 100 , kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.
 

Tehniskā informācija

Izmērs
80x80 cm
Mērķis
Bērniem

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.