ANNA / Frotē dvielis galva / Balts un koraļļu

  • --25%

Sastāvs: 100% Ēģiptiešu ķemmēta kokvilna.

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

ANNA / Frotē dvielis galva / Balts un koraļļu

Frotē dvielis pieder pie ANNA līnijas. Speciāli izstrādāts matu žāvēšanai ļoti ērtā veidā: vienkārši nolieciet to uz galvas, pagrieziet malu un atgrieziet to atpakaļ, lai piespraustu uz pogas. Rezultātā šāds dvielis ātri uzbrūk un nogludina lieko matu mitrumu. Izgatavots no dabīgas kokvilnas, blīvums 360 g/m². Izstrādājums ir ļoti mīksts un labi iesūc mitrumu. Ir sniegts baltajā un koraļļu krāsā.

Ieteicams mazgāt mazgāšanas mašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot mazgāšanas līdzekļus atkarībā no dvieļa krāsas, baltie vai krāsainie audumi, izvairieties no balinātājiem, neizmantojiet salvetes, lai savāktu traipus!
 
Carreblanc dvieļi ir sertifikāti ,,Oeko Tex Standart 100, kas garantē, ka produkciju pārbauda katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc nav apdraudēta pieaugušo un bērnu āda.

Tehniskā informācija

Mērķis
Pieaugušajiem
Krāsa
Balts, Koraļļu

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.